شرکت دانش بنیان مخازن استیل غرب

آدرس ما:

شهرک صنعتی بوعلی همدان

شماره تماس ما:

081-38218942 09188110414

ایمیل ما:

info@msgcompany.ir

شرکت مخازن استیل غرب

نشست معرفی فرصت‌های همکاری در بخش نانوکامپوزیت

نشست صاحبان کسب و کار در شرکت نانووان (Nano One) در شهر روشان چین انجام شد. در این نشست، شرکت کنندگان آزمایشگاه و خط تولید پایلوت این شرکت را مورد بازدید قرار دادند و فرصت‌های همکاری مشترک با نانووان را مورد بررسی قرار دادند.

این رویداد در ایالت شاندونگ در چین برگزار شد چرا که این ایالت در پی راه های توسعه ی نانومواد صنعتی است

، و در حوزه نانومواد و گرافن سرمایه گذاری می‌کند. به گفته ی استفان کامپبل که از مسئولان شرکت نانووان می باشد، این شرکت به دنبال توسعه فرآیندهای تولید مواد مورد استفاده در کاتد باتری‌های یون لیتیم بوده و خط تولید پایلوت این شرکت فرصت های مناسبی برای کسب و کار در ایالت‌های مختلف چین نظیر شاندونگ، به وجود می آورد.

از مباحث مورد بحث در این نشست می توان به فرصت‌های همکاری مشترک، برنامه‌های همکاری مشترک راهبردی، فعالیت‌های خطرپذیر و فرصت‌های توسعه‌ای مشترک اشاره کرد. فعالیت شرکت نانووان در بخش نانومواد با حمایت سرمایه‌گذاران چینی میسر می شود.

نانووان با داشتن فناوری‌ پتنت شده در حوزه فناوری‌ نانو، می تواند باتری‌های با عملکرد بالا و ارزان قیمت را به طور انبوه تولید کند، ؛ باتری‌هایی که می توان آن ها را در خودروهای الکتریکی، کالاهای مصرفی و ادوات ذخیره‌کننده انرژی استفاده کرد. این فناوری با استفاده از مواد نانوساختار و طی یک فرآیند سه مرحله‌ای انجام می شود. شرکت نانووان به دنبال استفاده از این فناوری پتنت شده جهت تولید مواد نانوکامپوزیتی در سراسر جهان است.

آخرین مقالات